Posted by
Blogas

Nustebinkite savo tėčius Tėvo dienos proga!

Gegužės 23d. 2017

Australų poetė Pam Brown yra vaizdingai, tiksliai ir itin gražiai pasakiusi apie tėvo reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime ir pačios tėvystės esmę: „Tėveliai yra paprasčiausi vyrai, meilės paversti į didvyrius, nuotykių ieškotojus, pasakotojus ir dainininkus“. Niekas nepaneigs, kad taip, kaip moteriai didžiausia laimė yra būti motina, taip vyrui didžiausias pasididžiavimas ir džiaugsmas yra būti tėvu – pavyzdžiu savo vaikams, atrama savo moteriai ir globėjišku didvyriu savo šeimai. Nepaisant to, kad nuo vaikystės esame mokomi, kad vyrai nėra sentimentalūs, jiems nėra būtina dažnai girdėti švelnius žodžius, sulaukti šiltų apkabinimų ir padėkos žodžių, požiūris keičiasi ir akivaizdu, kad nuoširdumas ir meilė svarbu ir jiems. Dar svarbiau tai tampa, kai kalbame apie vyrą, kuris yra tėtis!

Skaityti daugiau

Posted by
Blogas

Motinos diena – kokias gėles dovanosite mylimiausiam žmogui?

Balandžio 28d. 2017

JAV prezidentas Abraomas Linkolnas yra pasakęs „Už visa tai kuo esu arba svajojau būti, esu skolingas savo mamai“. Neabejojame, kad ir jums mama yra tas žmogus gyvenime, kuriam už tai kuo esate galite nuoširdžiai padėkoti, neabejojame, kad tai žmogus, kurį norisi aplankyti, apkabinti, nudžiuginti, apdovanoti ir tiesiog apdėkoti už tai, kad ji yra. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi tradiciškai sveikiname savo mamas. Metai iš metų dažnas mūsų vis galvoja: kaip nustebinti, ką padovanoti. Tačiau atsiminkite paprastą gyvenimo tiesą – mamai svarbiausia Jūs. Nepamirškite jos ne tik Motinos dieną, bet apie savo meilę jai priminkite visada.

Skaityti daugiau

Posted by
Blogas

Gėlės ir kitos dekoracijos Šv. Velykų proga: ką pasirinkti geriausia?

Balandžio 04d. 2017

Kartu su atgyjančiu pavasario ciklu kiekvienas mūsų jaučiame norą išsišvarinti namus, apsitvarkyti aplinką, pradėti naujas veiklas, pabaigti nebaigtus darbus – kitaip tariant padaryti viską, kad į savo gyvenimą įsileistume, prisikviestume atgimimą ir gyvybę – būtent tai ką jaučiame vis šilčiau ir daugiau šviečiant pavasario saulei. Žinoma, geras emocijas sukelia ir laukimas. Svarbaus įvykio laukimas. Viena didžiausių metų švenčių ir viena gražiausių bundančio pavasario švenčių – Šv. Velykos. Ta proga visada sukame galvas, kaip papuošti savo namų aplinką, kaip sukurti jaukią atmosferą sau, savo šeimai ir artimiems žmonėms, kurie aplankys jūsų namus?

Skaityti daugiau

Posted by
Blogas

Gėlių simbolika Moters dieną

Kovo 01d. 2017

Kiekvieno pavasario pradžia atneša naują pojūtį ir įkvėpimą, kuris skatina siekti naujų tikslų, pasikeisti, atsinaujinti, sveikinti, džiaugtis, būti geresniais, labiau mylinčiais ir mylimais. Labai simboliška, kad kiekvienas pavasaris prasideda duokle moterims, kurioms pavasarinis virsmas yra itin svarbus. Kovo 8 d. žymi Tarptautinę moterų solidarumo šventę. Skeptikai ją vertina labai įvairiai – vieniems tai sovietmečiu iškilusi nereikšminga šventė, kitiems – proga prisiminti ir įvertinti moterų pademonstruotą drąsą XX a. Dažnai girdime piktai leptelint, kad gėles reikia dovanoti ne tik tam tikromis dienomis – tai būtina daryti visada. Sutinkame! Tačiau tam tikros datos atkreipia dėmesį į svarbius įvykius, aktualijas. Švenčių kilmės istorijų žinojimas parodo mūsų kultūrinį išmanymą ir vertybių suvokimą. Tad pradėkime nuo pradžių – kodėl kovo 8 d. yra Tarptautinė moterų solidarumo diena?

Skaityti daugiau

Posted by
Blogas

Gėlių idėjos nuotakos puokštei (I)

Vasario 27d. 2017

Tie, kas savo gyvenimas jau susiejo su kitu žmogumi žino, kad ruošiantis tokiam svarbiam žingsniui, kaip vestuvės kiekviena smulkmena tampa reikšminga ir svarbia – pradedant servetėlių ant stalų spalva, baigiant medaus mėnesio planavimu. Tačiau tai natūralu, juk gyvenime turėjome daug kartų įsitikinti, kad smulkmenos ir yra tai, kas sudaro visumą, kurią mes laikome visa ko esme. Juk maži dalykai gyvenime dažniausiai ir priverčia aiktelėti iš nuostabos. Gėlių žiedai švenčių proga (o vestuvių ypač) yra taip įprasta, kad net nesusimąstome, kiek daug žavesio, estetikos ir subtilumo vestuvės netektų jei gėlių nebūtų.

Skaityti daugiau

Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)
Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos. Sutinku